FUTURE CREATORS PRAKSES PROGRAMMA

Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators (SBI) ir izveidojis jaunu trīs mēnešu prakses programmu “Futurecreators”. Tajā aicināti iesaistīties studenti, kuri apgūst komunikācijas vai multimediju virzienu, vai biznesa vadību. Var iesaistīties arī citas nozares studenti - galvenā ir motivācija apgūt korporatīvās komunikācijas pamatus, veidot rakstus, organizēt pasākumus, kā arī vēlme uzzināt ko jaunu par jaunuzņēmumu vidi un biznesa inkubatora darbību.


Programma paredzēta 8-10 studentiem, kuri prakses pirmajā mēnesī piedalīsies apmācībās par satura un rakstu veidošanu, preses relīžu rakstīšanu, vizuālo materiālu izveides pamatiem, kā arī projekta vadību un pasākumu organizēšanu, ko vadīs iepriekš piesaistīti nozares profesionāļi. 


Pēc teorijas apguves praktikanti organizēs savu pasākumu LU SBI vai “Icebreakers” kanālā un veidos rakstus par aktuālām tēmām saistībā ar jaunuzņēmumu vidi ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Lai atvieglotu procesu, praktikantiem tiks sniegti dažādi praktiski rīki, kurus izmantot uzdevumu izpildē. Papildus šiem uzdevumiem, praktikantiem ir iespēja piedalīties citu aktivitāšu realizēšanā, piemēram, inkubatora dalībnieku filmēšanā un Demo dienas organizēšanā. Tāpat ir iespēja realizēt jebkuru citu ideju un ieteikumus, kas papildinātu LU SBI darbību.


Programmas rezultātā ir iespēja nokārtot studiju praksi, papildināt zināšanas un tās pielietot praksē. Centīgākajiem praktikantiem ir arī iespēja pretendēt uz apmaksātu pozīciju LU SBI, organizējot dažādas inkubatora aktivitātes un nākamā gada “Icebreakers” festivālu. 
Programma var tikt īstenota gan klātienē, gan attālināti, atkarīgs no epidemioloģiskās situācijas valstī.


Ja arī tev ir vēlme nākt praksē LU studentu Biznesa inkubatorā, sazinies ar mums, rakstot uz biznesainkubators@lu.lv.
 

2020 RUDENS PRAKTIKANTI

Airita Skaldere

Lai arī studēju LU Sociālo zinātņu fakultātē Komunikācijas zinātnes programmā, esmu introverts, tomēr ar degsmi uzkrāt zināšanas un pieredzi, tāpēc reizēm pārņemu daļu ekstroverta būtības. “Futurecreators” programmā visu pieredzēju pirmo reizi un ieguvu vērtīgas pamatzināšanas turpmākai attīstībai. 

Veidotais pasākums: Green Finance - FinTech Trend for 2021

Veidotais raksts: Do you have the "grit"?

 

Annija Tamane

Esmu atvērta un radoša psiholoģijas studente un Latvijas Universitātes Studentu pašpārvaldes biedre. Brīvajā laikā eju pārgājienos, gleznoju vai skrienu. Piedalos visur, kur saskatu iespēju palīdzēt citiem, piedzīvot ko aizraujošu vai attīstīt savas prasmes, tāpēc darbojos “Futurecreators” programmā.

Veidotais pasākums: Green Finance - FinTech Trend for 2021

Veidotais raksts: When perseverance leads to success...

 

Džeina Anna Drelinga

Esmu enerģisks, pozitīvs un aktīvs cilvēks, kuram patīk iesaistīties dažādās avantūrās. Studēju LU Komunikācijas zinātnes programmā, kā arī vadu Radio NABA raidījumu "Studentu pietura". “Futurecreators” programma ir vērtīga un forša iespēja, lai iegūtu jaunas prasmes un zināšanas, kā arī jaunus kontaktus.

Veidotais pasākums: Diskusija "Mākslīgā intelekta iespējas biznesa vidē"

Veidotais raksts: Sensors that indicate food quality

 

Aija Hovecka

Studēju LU Komunikācijas zinātni bakalaura līmenī. Brīvajos brīžos lasu grāmatas, baudu teātra un kino mākslu. Ikdienā strādāju iepakojuma jomā. “Futurecreators” programmā apvienoju esošo pieredzi un jauniegūtās zināšanas, veidojot rakstu par antibakteriāla iepakojuma tehnoloģiju un organizējot diskusiju par mākslīgo intelektu biznesa vidē. 

Veidotais pasākums: Diskusija "Mākslīgā intelekta iespējas biznesa vidē"

Veidotais raksts: Innovative packaging

 

 

Daniels Balodis

Mācos Latvijas Kultūras koledžā 3. kursā kultūras menedžmentā ar multimediju specializāciju. Ikdienā vienlaikus darbojos vairākās organizācijās, kurās esmu uzkrājis zināšanas, taču “Futurecreators” programmā ieguvu jaunu pieredzi, rīkojot pasākumu tiešsaistē. Prakses laikā piedalījos arī Demo dienas organizēšanā un inkubatora dalībnieku filmēšanā.

Veidotais pasākums: Cosmos in Our Future

Veidotie raksti: 

Inkubatora komanda "Good Mood Food"

Inkubatora komanda "My Food Intelligence"

Inkubatora komanda "Tiptip.lv"

 

Megija Garoza

Aktīva Komunikācijas zinātnes studente, kuras ikdienas galvenā misija ir uzzināt, kas atrodas "aiz horizonta". Zināšanu ieguve ir mans sports, hobijs un pamatnodarbošanās. “#Futurecreators” programmā esmu atradusi vēl vairāk lielisku ceļu, kā to varu darīt!

Veidotais pasākums: Cosmos in our Future

Veidotais raksts: What is changing in the world of science?

Elizabete Zariņa

Šovasar absolvēšu angļu filoloģijas studiju programmu Latvijas Universitātē. Pēdējā laikā profesionāli visvairāk esmu darbojusies komunikācijas un sabiedrisko attiecību jomā, taču ļoti vēlos pievērsties arī pasākumu organizēšanai - abas šīs lietas apvienoju “Futurecreators” programmā, kā arī palīdzēju pie "Demo dienas" organizēšanas un veicu tās moderēšanu.

Veidotais pasākums: Diskusija "Darba vide rīt - mājās vai birojā?"

Veidotais raksts: Creativity – an opportunity and freedom of choice

 

Edgars Cebaks

Šobrīd esmu biznesa klientu atbalsta speciālists SIA “Maxima Latvija”. Piedaloties Future Creators programmā, attīstīju savas zināšanas un prasmes mārketingā, kā arī guvu jaunu skatījumu uz IT un biznesa sfērām Latvijā. Varu teikt, ka “Futurecreators” ietekmēja manas nākotnes izveidi.

Veidotais pasākums: Diskusija "Darba vide rīt - mājās vai birojā?"

Veidotais raksts: Robotics in Latvia: between inspiration and struggles