Par mums

Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubators ir lielākais studentu biznesa inkubators Latvijā. Mēs palīdzam visu studiju līmeņu un virzienu LU studentiem un viņu komandām uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību, piedāvājot vispusīgu atbalstu visās biznesa idejas attīstības stadijās.

Kā notiek biznesa inkubācijas process?

Uzņemšana Biznesa inkubatorā notiek divas reizes gadā - rudenī un ziemā. Vispirms LU studentu Biznesa inkubatora dalībnieki pārbauda biznesa idejas dzīvotspēju 3 mēnešu pirms-inkubācijas programmā, kas ir balstīta uz Stīva Blanka (Steve Blank) izstrādātas metodoloģijas.
Jaunie uzņēmēji, kuri veiksmīgi iziet pirmo etapu un piedalās inkubatora organizētajā “Demo Dienā” februārī, pretendē uz naudas balvām, pateicoties ERAF līdzfinansētājam projektam Nr. 1.1.1.3/18/A/007" Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem" un turpina attīstību  inkubācijas programmā nākamos 9 mēnešus.

Viss iekļauts

Visiem inkubatora sezonas dalībniekiem bez maksas ir pieejamas: 

Motivējoša vide  ● Darba un ražošanas telpas  ● Kouču un mentoru konsultācijas  ● LU DF Lab Projektu studijas iekārtas - 3D printeri un lāzergriezēji  ● Mājas lapu hostings ● Pieeja Lursoft datu bāzēm  ● «Inovāciju stends» biznesa idejas un pieprasījuma testēšanai  ● Moderna LU BVEF FOTO un VIDEO Studija  ● Unikāls C daļas kurss «Uzņēmējdarbības ekonomika» ● Iespaidīgs naudas atbalsts inkubācijas laikā un noslēgumā 

Biznesa cilvēki apkārt neļauj padoties

Inkubatora komanda kopā ar profesionāliem koučiem, mentoriem un biznesa ekspertiem rūpējas, lai jaunie uzņēmēji saņemtu visu nepieciešamo atbalstu savas idejas attīstīšanai un pārējo inkubatora dalībnieku panākumi mudina iet uz priekšu. Turklāt dalībnieki regulāri saņem informāciju par Latvijā un Eiropā notiekošajiem grantu konkursiem, investīciju sesijām, akseleratoru uzņemšanām un citiem start-up community pasākumiem.

 

Studentu Biznesa Iespēju festivāls “ICEBREAKERS”

2020.gada 2.oktobrī jau trešo reizi notiks LU Studentu biznesa inkubatora sadarbībā ar partneriem organizētais Studentu biznesa Iespēju festivāls “ICEBREAKERS”, kas pulcēs studentus, jaunuzņēmumus, pētniekus, biznesa ekspertus un entuziastus no visas Eiropas.

Ieskaties kā mums gāja Icebreakers'19 šeit >>

 

No kurienes nauda?

LU studentu Biznesa inkubatora aktivitātes tiek īstenotas pateicoties Latvijas Universitātes, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes, kā arī Latvijas un ārvalstu mecenātu, t.sk. Friends of the University of Latvia organizācijas biedru finansiālam atbalstam, ko administrē Latvijas Universitātes fonds.

Nodibinājums Latvijas Universitātes fonds darbojas kopš 2004. gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus un projektus sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

Friends of the University of Latvia apvieno latviešu izcelsmes ASV pilsoņus – Latvijas Universitātes atbalstītājus. Tā ir LU fonda partnerorganizācija, kas dibināta pēc Džona Dž. Medvecka iniciatīvas. Fonda pamatuzdevums ir nodrošināt spožāku nākotni Latvijas izglītībai.