Par mums

Latvijas Universitātes Biznesa inkubators ir lielākais universitāšu biznesa inkubators Latvijā. Mēs palīdzam visu studiju līmeņu un virzienu LU studentiem un viņu komandām uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību, piedāvājot vispusīgu atbalstu visās biznesa idejas attīstības stadijās.

Kā notiek biznesa inkubācijas process?

Uzņemšana Biznesa inkubatorā notiek divas reizes gadā - rudens un pavasara semestrī. Komandas, kuras tiek uzņemtas programmā, iziet piecu mēnešu apmācību un praktisku ieviržu kursu, kurā fokuss tiek likts uz idejas validāciju, minimālā dzīvotspējīgā produkta izstrādi, tirgus un mērķa klienta izpēti un testēšanu, mārketinga un juridiskajiem jautājumiem. Komandām tiek piedāvāts arī mentorings.

Programmas noslēgumā komandas piedalās Demo dienā, prezentējot padarīto komisijai.

Viss iekļauts

Visiem inkubatora sezonas dalībniekiem bez maksas ir pieejamas: 

Motivējoša vide  ● Darba un ražošanas telpas  ● Mentoru un ekspertu konsultācijas  ● FabLab Projektu studijas iekārtas - 3D printeris un lāzergriezējs    ● LU BVEF FOTO un VIDEO Studija

Biznesa cilvēki apkārt neļauj padoties

Inkubatora komanda kopā ar profesionāliem koučiem, mentoriem un biznesa ekspertiem rūpējas, lai jaunie uzņēmēji saņemtu visu nepieciešamo atbalstu savas idejas attīstīšanai un pārējo inkubatora dalībnieku panākumi mudina iet uz priekšu. Turklāt dalībnieki regulāri saņem informāciju par Latvijā un Eiropā notiekošajiem grantu konkursiem, investīciju sesijām, akseleratoru uzņemšanām un citiem start-up community pasākumiem.

 

No kurienes nauda?

LU Biznesa inkubatora aktivitātes tiek īstenotas, pateicoties Latvijas Universitātes, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes, kā arī Latvijas un ārvalstu mecenātu, t.sk. Friends of the University of Latvia organizācijas biedru finansiālam atbalstam, ko administrē Latvijas Universitātes fonds.

Nodibinājums Latvijas Universitātes fonds darbojas kopš 2004. gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus un projektus sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

Friends of the University of Latvia apvieno latviešu izcelsmes ASV pilsoņus – Latvijas Universitātes atbalstītājus. Tā ir LU fonda partnerorganizācija, kas dibināta pēc Džona Dž. Medvecka iniciatīvas. Fonda pamatuzdevums ir nodrošināt spožāku nākotni Latvijas izglītībai.