Par mums

Latvijas Universitātes studentu Biznesa Inkubators ir nozīmīgs dalībnieks Eiropas augstskolu biznesa inkubatoru vidū, radot iespējas katram studentam kļūt par izcilu uzņēmēju.

Mēs esam studentu uzņēmējdarbības kultūras veicinošs biznesa inkubators, kura darbība ir integrēta studiju procesā. Mūsu dalībniekiem nodrošinām pieeju biznesa attīstības iespējām pasaulē, un piedāvājam mūsu pieredzi globālajam tirgum.

IESPĒJAS

Motivējoša vide  ● Darba un ražošanas telpas  ● Koučings un mentorings ● Mājas lapu hostings  ● LU FabLab prototipēšanas studija (3D printeris un lāzergriezējs)

● Lursoft datu bāzes  ● Iespēja pārbaudīt savu biznesa ideju «Inovāciju stendā»  ●Crowdfunding platforma biznesa ideju testēšanai ● Moderna multimediju studija  ● Unikāls C daļas kurss «Uzņēmējdarbības ekonomika» ● 10 000 EUR inkubācijas noslēgumā.

Inkubatora dalībnieki saņem mūsu pakalpojumus bez maksas inkubācijas sezonas (12 mēneši) laikā. Uzņemšana LU studentu Biznesa Inkubatorā notiek katru gadu rudenī.

Studentu Biznesa Iespēju konference “ICEBREAKERS”.

Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubatora komanda ir galvenie organizatori un idejas autori pirmajai studentu biznesa koncerencei «ICEBREAKERS», kas pulcē studentus, jaunuzņēmumu pārstāvjus un biznesa speciālistus. Tās mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar biznesa vidi dažādās nozarēs, kā arī iedrošināt studentus celt savas  ambīcijas un skatīties pāri Latvijas robežām, lai veicinātu pasaules pieredzes un zināšanu iegūšanu.

Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubators piedāvā iespēju piedalīties arī grantu konkursā, kura ietvaros varēs prezentēt biznesa idejas, lai cīnītos par galveno balvu — 10 000 eiro biznesa tālākai attīstīšanai.

ICEBREAKERS'19 plānojas 2019.gada oktobrī LU Zinātņu Mājā, un tiks realizēts sadarbībā ar Digital Freedom Festival.