Biznesa Vakari 

Saturs

Biznesa vakaros LU studentu Biznesa inkubatorā ciemos nāk pieredzējuši Latvijas uzņēmēji un dalās savos stāstos un pieredzē par uzņēmējdarbību, uzņēmuma un personīgo attīstību, atbildot uz bieži provokatīviem Biznesa inkubatora dalībnieku jautājumiem. 

Savos iespaidīgos kā prieku tā bēdu stāstos līdz šīm ir dalījušies Jānis Bērziņš (STENDERS), Uldis Leiterts (infogr.am), Krišjānis Putniņš (Fokklubs Ala Pagrabs) Stass Davidovs (THIS IS HOROSHO) un citi „Latvijas Nokia” radītāji, iedvesmojot inkubatora dalībniekus un viesus virzīties uz savu uzņēmējdarbības mērķi.

Vieta

LU studentu Biznesa inkubators, Aspazijas bulv.5, 2. stāvā

Informācija un pieteikšanās

www.facebook.com/biznesa.inkubators/events

MasterMind

Saturs

Lai novērtētu savas idejas virzību un saņemtu noderīgus ieteikumus tālākai attīstībai, reizi divās nedēļās Biznesa inkubatora dalībnieki pulcējas uz MasterMind tikšanos, kur pastāstā par veiksmēm un diskutē par izaicinājumu pārvarēšanu ar pieaicinātiem ekspertiem un citiem Biznesa inkubatora dalībniekiem.

Pieteikšanās

Ekspertiem ir iespēja pieteikties uz nākamo MasterMind sesiju, rakstot uz biznesainkubators@lu.lv

 

Iepriekšējie pasākumi:

Zibens Bizness

Saturs

"Zibens Bizness" ir trīs dienu uzņēmējdarbības sacensības, kuru mērķis – dot iespēju studentiem pārbaudīt savas uzņēmēja spējas un parādīt, ka uzsākt biznesu nav tik grūti, kā varētu šķist. 

Sacensību laikā dalībnieki trīs dienās no nulles rada reālu biznesu, kas ietver sevī gan ražošanu, gan pārdošanu. Klāt vērtīgai uzņēmējdarbības pieredzei dalībniekiem ir iespēja saņemt naudas balvu – sacensību laikā iegūto peļņu.

Pirmajā dienā notiek komandu komplektēšana, stratēģijas izstrāde un izejvielu iegāde topošajam biznesa produktam. 

Otrajā dienā sacensību dalībnieki nodarbojas ar produktu ražošanu, iepakojuma izstrādi un mārketinga pasākumu plānošanu. 

Trešajā dienā dalībnieku speciāli izveidotos stendos modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” notiek sacensību dalībnieku saražoto produktu pārdošana, kur komandas savā starpā sacenšas par lielāko peļņu.

Laiks un vieta

Zibens Bizness notiek reizi gadā. "Zibens Bizness 2015" notika no 17. - 19. aprīlim.

Partneri

Atbalsta

Vairāk informācijas

www.facebook.com/ZibensBizness