Icebreakers

Par festivālu “Icebreakers”

Studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls „Icebreakers” ir pulcēšanās vieta studentiem un jaunajiem profesionāļiem, kur no augstskolu pētniekiem, zinātniekiem un inovatīvi domājošiem uzņēmējiem uzzināt jaunāko par inovatīvām biznesa iespējām, kā arī iegūt aktuālo informāciju par dažādām nozarēm. 
Festivāla radītāji un galveni organizētāji ir LU studentu Biznesa inkubators.
No 2019.gada festivāls tiek organizēts kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Design factory, Latvijas Universitātes projekta Nr.1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” ietvaros. 
Festivālā piedalās arī citas Latvijas un Baltijas augstskolas. 

Vairāk informācijas: www.icebreakers.lv  

Biznesa Vakari 

Saturs

Biznesa vakaros LU studentu Biznesa inkubatorā ciemos nāk pieredzējuši Latvijas uzņēmēji un dalās savos stāstos un pieredzē par uzņēmējdarbību, uzņēmuma un personīgo attīstību, atbildot uz bieži provokatīviem Biznesa inkubatora dalībnieku jautājumiem. 

Savos iespaidīgos kā prieku tā bēdu stāstos līdz šīm ir dalījušies Jānis Bērziņš (STENDERS), Uldis Leiterts (infogr.am), Krišjānis Putniņš (Fokklubs Ala Pagrabs) Stass Davidovs (THIS IS HOROSHO) un citi, iedvesmojot inkubatora dalībniekus un viesus virzīties uz savu uzņēmējdarbības mērķi.

Vieta

LU studentu Biznesa inkubators, Aspazijas bulv.5, 2. stāvā vai arī inkubatora Facebook lapā.

Informācija un pieteikšanās

www.facebook.com/biznesa.inkubators/events

Biznesa Ledlauži

Saturs

Podkāsta galvenais mērķis ir ar praktiskiem padomiem un pieredzes stāstiem motivēt jauniešus uzsākt un attīstīt savas biznesa idejas un sniegt noderīgu informāciju par iespējām, ko piedāvā LU studentu Biznesa inkubators un citas biznesa atbalsta programmas jaunuzņēmumiem.

Podkāstu ir iespējams dzirdēt Radio NABA ēterā katru otro pirmdienu plkst.11:00. 

Kā arī, klausīties sev ērtā laikā, kādā no podkāstu straumēšanas vietnēm:

Spotify

Google Podcasts

Apple Podcasts 

MasterMind

Saturs

Lai novērtētu savas idejas virzību un saņemtu noderīgus ieteikumus tālākai attīstībai, reizi divās nedēļās Biznesa inkubatora dalībnieki pulcējas uz MasterMind tikšanos, kur pastāstā par veiksmēm un diskutē par izaicinājumu pārvarēšanu ar pieaicinātiem ekspertiem un citiem Biznesa inkubatora dalībniekiem.

Pieteikšanās

Ekspertiem ir iespēja pieteikties uz nākamo MasterMind sesiju, rakstot uz biznesainkubators@lu.lv

 

Iepriekšējie pasākumi:

Zibens Bizness

Saturs

"Zibens Bizness" ir trīs dienu uzņēmējdarbības sacensības, kuru mērķis – dot iespēju studentiem pārbaudīt savas uzņēmēja spējas un parādīt, ka uzsākt biznesu nav tik grūti, kā varētu šķist. 

Sacensību laikā dalībnieki trīs dienās no nulles rada reālu biznesu, kas ietver sevī gan ražošanu, gan pārdošanu. Klāt vērtīgai uzņēmējdarbības pieredzei dalībniekiem ir iespēja saņemt naudas balvu – sacensību laikā iegūto peļņu.

Pirmajā dienā notiek komandu komplektēšana, stratēģijas izstrāde un izejvielu iegāde topošajam biznesa produktam. 

Otrajā dienā sacensību dalībnieki nodarbojas ar produktu ražošanu, iepakojuma izstrādi un mārketinga pasākumu plānošanu. 

Trešajā dienā dalībnieku speciāli izveidotos stendos modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” notiek sacensību dalībnieku saražoto produktu pārdošana, kur komandas savā starpā sacenšas par lielāko peļņu.

Laiks un vieta

Zibens Bizness notiek reizi gadā. "Zibens Bizness 2015" notika no 17. - 19. aprīlim.

Partneri

Atbalsta

Vairāk informācijas

www.facebook.com/ZibensBizness