Par festivālu

2021. gada 8. oktobrī jau ceturto reizi notika LU studentu Biznesa inkubatora organizētais studentu biznesa iespēju festivāls “ICEBREAKERS”, kas pulcēja augstskolas, studentus, jaunuzņēmumus, pētniekus, biznesa ekspertus un entuziastus no Baltijas un citām valstīm.

Festivāla mērķis ir palīdzēt jauniešiem un interesentiem atklāt potenciālās iespējas uzņēmējdarbībā, uzzināt par pieejamajiem atbalsta intrumentiem sava biznesa uzsākšanai un inovāciju radīšanai Latvijā un ārzemēs.

Festivāla laikā ikvienam par brīvu ir iespēja klausīties paneļdiskusijas un skatīties prezentācijas par dažādu nozaru aktualitātēm, jaunuzņēmumu veiksmes un pieredzes stāstiem. Konferences laikā norisinās arī praktiskās darbnīcas, kur iespējams iegūt jaunas prasmes, kā arī pieejama izstāžu zona, kur iepazīties ar citām augstskolām, organizācijām un uzņēmumiem. Jau pirms festivāla norisinās iesildošie pasākumi, un šogad no 1. līdz 3. oktobrim norisinājās arī Techstars Startup Weekend hakatons, kura laikā ikvienam bija iespēja strādāt pie savas idejas attīstības.

Festivāla noslēgumā, kā jau ierasts, norisinājās 10 000 EUR Biznesa ideju konkurss, kur studentiem ir iespēja iegūt 10 000 EUR sava biznesa attīstīšanai, prezentējot ideju festivāla ekspertu žūrijai.

Tiekamies jau Icebreakers'22 šī gada 6. oktobrī!

Seko līdzi informācijai un savu bezmaksas biļeti paņem ŠEIT!

Icebreakers'21 video ierakstus skaties šeit.