Rudens uzsaukums

Good Mood Food

Ikdienā daudzi no mums saskaras ar dažādiem ēšanas ierobežojumiem, bet kā saprast, vai kāds pārtikas produkts tev ir ieteicams vai nav vēlams? Good Mood Food izstrādā aplikāciju, personīgo uztura konsultantu, kurš pāris sekunžu laikā tev pateiks, vai pārtikas produkts ir atbilstošs taviem uzstādījumiem vai nē.

Zelta Kolekcionārs

Bišu inde ir dabīga izejviela, kura var tikt izmantota sejas kopšanas produktu izstrādē. Komanda Zelta Kolekcionārs, sadarbojoties ar Latvijas biškopjiem, iegūs bišu indi, kuru tālāk pārdos skaistumkopšanas nozarē darbojošiem uzņēmumiem.

TipTip.lv

Uz sociālo uzņēmējdarbību virzīts mērķis, tiptip.lv izstrādā online tirgu, kurā pieejamas dažādas preces un produkti, ko radījuši pensionāri vai cilvēki no sociāli mazāk aizsargātas grupas. Tagad tev būs pieejama viena kopīga vieta, kur atrast dažādas ar mīlestību gatavotas preces.

MAPI

Jau skolā mācies, kā izvirzīt savus mērķus, analizē un seko līdzi to izpildei, strādā pie savas izaugsmes un vēro dinamiku ar MAPI izstrādāto rīku – elektronisko dienasgrāmatu.

Kaņepes Koks

Plašāks kokmateriālu klāsts un iespēja samazināt koksnes plūsmu no atmežotajām platībām – komandas Kaņepes Koks idejas pamatā ir izveidot alternatīvu kokam jeb vēl vienu koka paveidu kā galveno izejmateriālu izmantojot industriālo kaņepi.

My Food Intelligence

Ja arī tev ir svarīgi uzturā lietot produktus bez mākslīgām piedevām, alergēniem vai rafinēta cukura, iepazīsties ar komandu My Food Intelligence, kuri gatavo alternatīvus saldumus ierastajiem, veikalos atrodamajiem, našķiem.

Be Ukiyo

Darbs pie datora ikdienā mums ir ierasta lieta, bet vai esi padomājis, kā jūtas tavas acis pēc ilgstošas sēdēšanas pie ekrāniem? Ukiyo piedāvā datorbrilles tavai un tavas redzes labsajūtai. Šobrīd komanda veido jaunu kolekciju.

GTS

Gudrā Taras Sistēma jeb GTS darbojas atkritumu apsaimniekošanas nozarē un izstrādā vienotu un vienkāršotu sistēmu dzērienu iepakojuma nodošanai un šķirošanai.

Foodlink

Komanda Foodlink atvieglos darbu kafejnīcām un restorāniem, savedot tos kopā ar pārtikas produktu piegādātājiem. Vai tu tiešām zini, ka savai kafejnīcai izvēlies visizdevīgāko un labāko piedāvājumu?

Mind Cave

Attālinātās mācības šobrīd daudz ietekmē skolēnu motivāciju pašizglītoties. Mindcave piedāvā saistošus un interesantus rīkus, lai skolēniem veicinātu interesi un motivāciju pašizglītības procesā.

Foodie

Foodie.lv izstrādā online platformu, kurā tev būs iespēja noīrēt sev privāto pavāru, kurš pagatavos maltīti pēc taviem ieskatiem tavā virtuvē vai piegādās jau gatavu maltīti tev uz mājām, kā arī piedalīties meistarklasēs.

Meon

Telefons, dators, dažādas iekārtas – tās ikdienā mums ir apkārt it visur. Kā sevi pasargāt no elektromagnētiskajiem viļņiem? Komanda Meon Brand izgatavo apģērbu, kurā ir iešūtas sudraba šķiedras, kas pasargās tavu veselību.

Giuseppe

Veselīgi, dabīgi dārzeņu čipsi bez konservantiem un piedevām – Giuseppe chips saviem klientiem spēj nodot izteiktu garšu un sātīgumu ar augstu uztura vērtību.