Ja tevi interesē jaunuzņēmumu un biznesa vide, esi atvērts jauniem izaicinājumiem, patīk īstenot savas idejas un nebaidies izkāpt no savas komforta zonas, tad šis piedāvājums ir tieši tev. Savai komandai meklējam kopienas vadītāju uz 0,8 slodzi (4 dienas nedēļā).

Kopienas vadītājs/-a

LU studentu Biznesa inkubators savai komandai meklē papildinājumu – zinošu cilvēku, kura galvenie pienākumi saistīti ar biznesa iespēju festivāla Icebreakers organizēšanu un projektu vadību, kā arī komunikāciju par inkubatoru. Kandidātam piedāvājam apmaksātu pozīciju uz noteiktu laiku. Meklējam cilvēku, kuram ir vēlme un motivācija mācīties, mēģināt jaunas lietas, un nebaidās izkāpt no savas komforta zonas! Pozīcija tiek piedāvāta uz 4 pilnām dienām nedēļā.

Iepazīsties ar pilno vakances aprakstu (pienākumi, prasības, ieguvumi) šeit.

Par Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubatoru

Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubators ir lielākais universitāšu inkubators Latvijā un kopumā viens no lielākajiem biznesa inkubatoriem valstī.

Dalībniekiem tas piedāvā dažādus atbalsta rīkus, tostarp inkubācijas programmas, mentoringu, biroja telpas, prototipu veidošanu un multimediju studiju, kā arī naudas atbalstu grantu un stipendiju formā.

LU Studentu biznesa inkubators ir aktīvs Latvijas Startup ekosistēmas dalībnieks, organizējot dažādus pasākumus jaunuzņēmumu dibinātājiem un cilvēkiem, kas interesējas par uzņēmējdarbību. Tas ir arī Ziemeļeiropas lielākā studentu biznesa iespēju festivāla Icebreakers dibinātājorganizācija.

 

Dalīties