Ja tevi interesē jaunuzņēmumu un biznesa vide, esi atvērts jauniem izaicinājumiem, patīk īstenot savas idejas un nebaidies izkāpt no savas komforta zonas, tad ieskaties mūsu aktuālajās vakancēs. Mēs esam atvērti izaugsmei, inovācijām un sava horizonta paplašināšanai!

Kopienas vadītājas asistents/-e uz 0,5 slodzi.

LU studentu Biznesa inkubators savai komandai meklē papildinājumu – cilvēku uz pusslodzi, kura galvenie pienākumi saistīti ar biznesa iespēju festivāla Icebreakers organizēšanu un projektu vadību, kā arī komunikāciju un radošām lietām. Kandidātam piedāvājam apmaksātu pozīciju uz noteiktu laiku. Meklējam cilvēku, kuram ir vēlme un motivācija mācīties, mēģināt jaunas lietas, un nebaidās izkāpt no savas komforta zonas!

Iepazīsties ar pilno vakances aprakstu (pienākumi, prasības, ieguvumi) šeit.

Par Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubatoru

Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubators ir lielākais universitāšu inkubators Latvijā un kopumā viens no lielākajiem biznesa inkubatoriem valstī.

Dalībniekiem tas piedāvā dažādus atbalsta rīkus, tostarp inkubācijas programmas, mentoringu, biroja telpas, prototipu veidošanu un multimediju studiju, kā arī naudas atbalstu grantu un stipendiju formā.

LU Studentu biznesa inkubators ir aktīvs Latvijas Startup ekosistēmas dalībnieks, organizējot dažādus pasākumus jaunuzņēmumu dibinātājiem un cilvēkiem, kas interesējas par uzņēmējdarbību. Tas ir arī Ziemeļeiropas lielākā studentu biznesa iespēju festivāla Icebreakers dibinātājorganizācija.

Dalīties