Poznak
Augstas kvalitātes aizsargstikli Iphone viedtālruņiem.

Nodexo
Nodexo ir digitālo aktīvu pūļa finansēšanas platforma. Nodexo sniedz iespēju kriptovalūtu entuziastiem veidot savu investīciju portfeli, ieguldot daļu līdzekļu serverī, kas pilda konkrētas funkcijas blokķēdē un rezultātā izmaksā dividendes klientiem atbilstoši ieguldītajai daļai.

Snapio (Scan & Buy)
Snapio uzņēmējiem ļauj esošās produktu vizuālās reklāmas pārvērst digitāli pieejamas. Katrs preču tirgotājs platformā savam produktam var uzģenerēt unikālu QR kodu, kas tiks iekļauts produkta vizuālajā reklāmā. Lietotāji ar Snapio noskenējot šī produkta QR kodu, varēs produktu uzreiz nopirkt.

RE-SERVED
Ātrās fermentēšanas komplekts "Re-served", kas mājās apstākļos palīdz sagatavot augļu un dārzeņu pārpalikumus uzglabāšanai līdz 1 gadam.

Paspartu
Platforma ārzemju latviešu studentu atvieglotai komunikācijai ar darbadevējiem.

HOT-E
Pakalpojums viesnīcām - elektrisku skrejriteņu nomas punktu izveidošana un uzturēšana viesnīcās.

AutoMate
AutoMate ir tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas piedāvā automatizācijas risinājumu auditu, risinājumu dizaina izstrādi un šo risinājumu izveidi un uzstādīšanu. Ar mūsdienu automatizācijas teholoģijām ir iespējām būtiski uzlabot daudzu ražošanas procesu un biznesa funkciju efektivitāti daudzās nozarēs.

3D Blockchain
Decentralizēta Web platforma, kas savieno pacientus, klīnikas un 3D speciālistus. Risinājums dod iespēju izsekot visam procesam- nodrošinot 3D drukātā pasūtījuma protēzes / ortozes kvalitātes kontroli. Šāda sistēma dod iespēju saņemt individuālu risinājumu gan pacientiem, gan ārstiem 24/7.

Parkdroid
Gundrais Parking Sensors- nosaka auto novietņu pieejamību autostāvvietās.

MUCINA
MUCINA ateljē ir Latvijā ražots apģērbu zīmols, kuru dibināja un vada trīs māsas. MUCINA piedāvā dizaineru, konstruēšanas un šūšanas pakalpojumus citiem apģērbu un dizaineru zīmoliem. MUCINA veido arī savas kolekcijas.

Team OKRAFTS
Veido balansa dēļus un Longbordus, kā arī veicina Balansa dēļu lietošanas kustību Latvijā.

Airdas
Airdas sniedz profesionālus dronu pakalpojumus uzņēmumiem un valsts iestādēm. Airdas strādā ar dažādiem projektiem, kā piemēram, termiskā stāvokļa novērtēšana; 2D kartēšana; 3D modelēšana; gaisa apsekojumi, kā arī citās jomās, kur nepieciešami on demand drone pakalpojumi.

NEAT
NEAT veido unikālus interjera dizaina objektus no betona, kas izaicina status quo un izvairās no masveida (mainstream) dizaina standartiem.

Mentors.lv
Mentors.lv nodrošina online video kursus latviešu valodā. Iespēja iepazīt populārākos pasniedzējus Latvijā un mācies no labākajiem tiešsaistē.

Oga Events
Oga Events rada neaizmirstamus no sirds. Ar prieku un rūpību attiecamies pret katru pasākumu, notverot vēlamos kāzu dienas akcentus un pāra dzīvestilu. Oga Events piedāvā: konsultācijas, kāzu dienas koordinēšana, pilna servisa kāzu organizēšana, kāzu plānošanas darbnīcas, Destination wedding to Latvia.

BrainBerry
Uzņēmums strādā funkcionālās pārtikas ražošanas jomā. Īpašs uzsvars tiek likts uz nootropu – uztura bagātinātāju, kas uzlabo smadzeņu darbību, koncentrēšanos un kopējās kognitīvās spējas – izmantošanu. Kā pirmais produkts tiek izstrādāts nootropais proteīna batoniņš ar 3 dažādām garšām un funkcijām.

AUTOFI
AUTOFI ir tiešsaistes autoservisa rezervācijas platforma. Auto īpašnieks ievada savu auto informāciju un piesaka remontu. AUTOFI ļauj salīdzināt autoservisu piedāvājumus un izvēlēties labāko. Autoservisiem AUTOFI ir spēcīgs rīks, lai sasniegtu jaunus klientus un raisītu uzticību tajos.

Sia Mobilizing
Sia Mobilizing darbojas trīs virzienos:

1.Autoskola, kurā māca nedzirdīgus cilvēkus.

2.Autonoma cilvekiem ar invaliditāti ar speciālu aprīkojumu

3.Pieejams tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti.

PaMa house
Spēļu māja bērniem. Mājiņa ir no koka brusēm, ar auduma aksesuāriem.

Studija RT duets
Studija RT duets piedāvā svētku, meistarklašu, prezentāciju un semināru organizēšanu.

HSM (Hrolovics social media)
HSM piesaista potenciālos klientus ar Facebook pārdošanas tuneļu palīdzību. Tiek veidotas mājaslapas klientu piesaistei ar Clickfunnels palīdzību.

Stāju koriģējošais t-krekli
Stāju koriģējošais t-krekls - cilvēkiem ar stājas problēmām. Krekls ir izveidots sadarbībā ar ārstu. Krekls velk plecus uz aizmuguri, rada pretestību un cilvēkam atgādina par to, ka ir jāiztaisnojas.

Woody
Koka somiņas - Woody. Produkta izejvielas ir koks un āda, kas šo produktu padara ekskluzīvu. Soma ir roku darbs.

Chat Assistant
Čatbots, kas palīdz tīmekļa lapas lietotājam atrast atbildes uz viņu uzdodatiem jautājumiem.

Latvian wood designs
Kokapstrādes ražotne, kas veic interjera dizaina piederumu un mēbeļu ražošanu un tirdzniecību.