• Frutever
  • Learn IT
  • WOD Battles

Ideja
    Informācijas sistēma CrossFit metodikas sporta sacensību organizēšanai un rīkošanai.
    Sistēma kļūs par praktisku palīgu sacensību organizētājiem un dalībniekiem, ļaujot ērti ievadīt, saglabāt un administrēt datus par norisi, dalībniekiem, posmiem, rezultātiem u.tml.
    Šobrīd notiek sistēmas izstrāde un testēšana Eiropas mēroga sacensībās.

Emīls Kraucis - Projekta vadība, Pārdošana, Dizains
    Ivars Bariss - Programmēšana, Sistēmas arhitektūra, Tehniskā vadība
    Mārtiņš Giberts - Programmēšana, Sistēmas arhitektūra

+371 20311000
    kraucis.emils@gmail.com
    www.wodbattles.net

• Pinaceja

Čiekuru ievārījuma ražošana.
Pinaceja ir programmas "Studenta uzņēmēja gars" dalībnieki, kas savu biznesa ideju attīstīja studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" laikā. Š.g. jūnijā komanda kļuva par vienu no četrām uzvarētājkomandām, kas ieguva LU Biznesa ideju fonda finansējumu un iespēju četrus mēnešus attīstīt savu ideju LU studentu Biznesa inkubatorā.
Šobrīd komanda strādā pie produkta tehnoloģijas un attīsta ražošanas un realizācijas procesus.

Aleksandrs Hrisanfovs
Violetta Jacenko
Vitālija Muhina
Mazens Zibara

• Creativity Within

Ideja
Bērnu zīmējumu pārvēršana 3D figūrās, izmantot 3D printeru tehnoloģiju.
Creativity Within ir programmas "Studenta uzņēmēja gars" dalībnieki, kas savu biznesa ideju attīstīja studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" laikā. Š.g. jūnijā komanda kļuva par vienu no četrām uzvarētājkomandām, kas ieguva LU Biznesa ideju fonda finansējumu un iespēju četrus mēnešus attīstīt savu ideju LU studentu Biznesa inkubatorā.

Niks Jansons
Evija Kaulakane
Armīns Apeins
Viktorija Peskova
Jāzeps Rutkis

• CatFeeder

Ideja
"Gudra" kaķu barotava, kura automātiski dozēs barību arī tad, kad saimnieka nav mājās.
CatFeeder ir programmas "Studenta uzņēmēja gars" dalībnieki, kas savu biznesa ideju attīstīja studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" laikā. Š.g. jūnijā komanda kļuva par vienu no četrām uzvarētājkomandām, kas ieguva LU Biznesa ideju fonda finansējumu un iespēju četrus mēnešus attīstīt savu ideju LU studentu Biznesa inkubatorā.
Tuvākajā laikā ir plānota produkta prototipa izstrāde un testēšana tirgū. Ja produkts veiksmīgi tiks notestēts, CatFeeder plāno turpināt attīstīt mājdzīvnieku iekārtu un aksesuāru inovācijas.

Valts Vīze
Lorena Gateža
epitets@gmail.com

• RebelPrint

Ideja
Platforma, kura apvienos feelance dizainerus un apdrukas uzņēmumus.
RebelPrint.eu ir programmas "Studenta uzņēmēja gars" dalībnieki, kas savu biznesa ideju attīstīja studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" laikā. Š.g. jūnijā komanda kļuva par vienu no četrām uzvarētājkomandām, kas ieguva LU Biznesa ideju fonda finansējumu un iespēju četrus mēnešus attīstīt savu ideju LU studentu Biznesa inkubatorā.
Iegūtos 3000 EUR rebelprint.eu plāno ieguldīt platformas izveidē, dizaineru piesaistē un partneru tīkla paplašināšanai.

Jānis Apeināns
Mārtiņs Āboliņš