Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Atklāj sevī uzņēmēju, piesakoties C daļas kursam "Uzņēmējdarbības ekonomika" līdz 2.februārim 24:00

09.01.2017

Vai vēlies praktiski uzzināt, ko nozīmē būt uzņēmējam, strādājot pie reālas biznesa idejas studiju kursa laikā? Iegūsti 150 EUR produkta prototipu izstrādei, 4 C kredītpunktus un iespēju iegūt 6000 EUR idejas realizēšanai! VIETU SKAITS IEROBEŽOTS. Piesakies, pat ja Tev nav brīvi kredītpunkti par īpaši draudzīgu cenu!

Par kursu:

  • Kursa ietvaros Tu apgūsi uzņēmējdarbības vadības pamatus un paralēli komandā attīstīsi reālu biznesa ideju.
  • Katra komanda kursa laikā saņems 150 EUR produkta vai pakalpojuma prototipa/testa izveidei.
  • Noslēgumā visas komandas piedalīsies konkursā par iespēju iegūt līdz 6000 EUR finansējumu idejas realizēšanai un iestāties LU studentu Biznesa inkubatorā.
  •  Kurss norisinās no 2017. gada 6. februāra un paredz divas nodarbības nedēļā (lekcija visiem  pirmdienās plkst. 12.30, savukārt semināra nodarbības laiks tiks precizēts, kad tiks izziņots lekciju srakasts). Vieta: LU BVEF, Aspazijas bulv. 5.
  • Kursa pasniedzēji: LU BVEF dekāns un asoc. profesors Gundars Bērziņš un LU BVEF Tautsaimniecības katedras docents Kārlis Purmalis.
  • C daļas kredītpunktu skaits: 4.

Ja tev nav četru brīvu C daļas kredītpunktu, taču esi LU BVEFVFFDFĶFJF vai SZF students/-e, tad tavas fakultātes dekāns ir noticējis uzņēmējdarbības veicināšanai un vari piedalīties kursā klausītāja statusā BEZMAKSAS!

Citi LU studenti, kam nav brīvi kredītpunkti, var kļūt par kursa klausītājiem par īpašu un iepriekš neredzētu maksu - 50€  :)

Piesakies kursam ŠEIT vai spied uz pogas "Pieteikties" augstāk!
Atnāc un uzzini par kursu klātienē Info Lekcijā - 30.janvārī, piesakoties Facebook notikumā ŠEIT

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS. Ja kursam pieteiksies vairāk studentu nekā maksimālais iespējamais skaits, tiks veikta izloze, un pēc nejaušības principa atlasītie studenti reģistrācijas nedēļā saņems e-pastu par uzņemšanu kursā.

Kursa detalizēts apraksts ir ŠEIT.

Kurss ir iekļauts uzņēmējdarbības veicināšanas programmā “Studenta uzņēmēja gars”. Vairāk par programmu ŠEIT.

 

Jebkuru jautājumu par tēmu gadījumā zvani uz +37167034735 vai raksti e-pastu uz biznesainkubators@lu.lv.

 

 

Studentu atsauksmes par dalību kursā:

“Pirmajā lekcijā par organizācijas būtību pasniedzējs uzdeva jautājumu, kādēļ ir vajadzīgs vadītājs. Uzklausījis pāris neskaidras atbildes, viņš atvainojās un apmēram uz minūti izgāja no auditorijas. Šīs minūtes laikā, pats par sevi saprotams, bija sākusies kņada. Tad pēkšņi troksni pārtrauca pasniedzēja atgriešanās. Viņš nostājās mūsu priekšā un teica: «Lūk, tādēļ ir nepieciešams vadītājs.» Šādu piemēru kursā bija daudz, un tie pārspēj visas definīcijas.”

“Iespēja iegūt 6000 EUR motivēja vēl vairāk darboties un iesaistīties uzņēmējdarbības vidē! Ļoti daudz guvu no šī kursa!”

“Man patika pasniedzēju attieksme, viņi spēja mūs motivēt radīt jaunas idejas un radīto ideju attīstīt, pilnveidot. Lekcijās interesanti bija tas, ka uzsvars netika likts uz teoriju, bet gan uz pašu pasniedzēju praktisko pieredzi un zināšanām.”

“Patika, ka mums bija iespēja tiešām darboties praktiski, saņemt palīdzību un padomus.”

“Beidzot bija sajūta, ka apgūstamais priekšmets ir ar pievienotu vērtību nevis tikai kārtējā teorija.”

 

Atsauksmes tika iegūtas anonīmi, lai padarītu tās godīgākas.

 

 

Kurss “Uzņēmējdarbības ekonomika” ir izveidots, pateicoties Latvijas Universitātes Goda biedra un ASV latvieša Džona Medvecka un 75 mecenātu atbalstam. Ja Tu arī vēlies atbalstīt kursa attīstību, ziedo vismaz 1 EUR šeit: www.ej.uz/gribuziedot. Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes Fonds.