Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Pēdējā diena pieteikties inkubatora ideju konkursam - prezentē ideju un iegūsti apmaksātu braucienu uz Startup festivālu Kanādā!

28.05.2018.

Ja Tu esi LU students, kas studē kādā no bakalaura studiju programmām un Tev ir biznesa ideja, nāc to noprezentē 6.jūnijā plkst.15:00 LU Studentu biznesa inkubatora un brauc uz Kanādu, lai piedalītos vienā no lielākajiem biznesa festivāliem pasaulē - Startupfest!

StartupFest (www.startupfestival.com) norisināsies no 10.-14.jūlijam Monreālā, Kanādā un LU Studentu biznesa inkubators segs ne tikai dalības maksu, bet arī nokļūšanu un dzīvošanu. Dalība Startupfest dos iespēju notestēt un pārbaudīt savu ideju, kā arī iegūtu kontaktus vai iedvesmu turpmākai darbībai, lai nākotnē kļūtu par uzņēmēju.

Pieteikties konkursam var līdz 5. jūnija plkst.23:59, elektroniski nosūtot uz bif@lu.lv sekojošus dokumentus: 

1. Aizpildītu Konkursa pieteikuma veidlapu (pieejama šeit: www.biznesainkubators.lu.lv/par/nolikums/ - Biznesa ideju fonda nolikums - par granta finansējumu - 1. pielikums ) 

2. Projekta realizācijā iesaistīto personu CV;

3. Citus būtiskus materiālus (bildes, tabulas), kas palīdzēs pilnīgāk izprast biznesa projektu.

6.jūnijā plkst. 15:00 LU Studentu biznesa inkubatorā notiks konkurss, kurā katram dalībniekam, kas iesniedzis pieteikumu, būs dotas piecas minūtes prezentēt savu biznesa ideju.

Galvenie vērtēšanas kritēriji ir sekojoši: 

-        Jaunieveduma līmenis 

-        Izaugsmes potenciāls

-        Konkurētspēja

-        Komandas atbilstība

-        Realizācijas iespējamība

Konkursa vērtēšanas komisijas lēmums par Konkursa rezultātiem tiks publicēts www.biznesainkubators.lu.lv un rakstiski paziņots uzvarētājiem piecu dienu laikā, nosūtot e-pastu uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Papildu informācija par konkursu un pieteikšanos:
Ieva Zemīte
LU studentu Biznesa inkubators
E-pasts: ieva.zemite@lu.lv

Tālrunis - 20286296

Projekts tiek īstenots pateicoties 96 mecenātu ziedojumiem.
Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes Fonds.