Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Blockchain preakseleratora noslēgums Šveicē!

17.05.2018.

3 potenciāli labākās Blokķēdes preakseleratora komandas prezentē savas biznesa idejas Šveicē!

Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators, sadarbībā ar Latvijas Blockchain asociāciju, šī gada sākumā rīkoja Blockchain preakseleratoru, kurā  varēja pieteikties visi interesenti, kuri vēlējās attīstīt savu blokķēdes tehnoloģijas biznesa ideju. Kopā pirmsakseleratorā piedalījās 40 dalībnieki, kuri izveidoja 12 komandas. 3 mēnešu posms noslēdzās ar “Demo dienu”, kurā 3 potenciāli labākās komandas: ClearAid, Azzurro un CryptoPolice, ieguva iespēju doties uz Kripto ieleju Šveicē!

Komandas Šveicē atradās no 25. līdz 27. aprīlim un šo dienu laikā apmeklēja vairākus pasākumus. Viens no tiem norisinājās Cīrihē, kurā ar vēl 7 jaunuzņēmumiem no Šveices, mūsu komandas prezentēja savus projektus. Visi atnākušie cilvēki pēc prezentācijām palika arī uz tīklošanās daļu, kurā varēja apmainīties un iegūt vērtīgus kontaktus.  

Nākamajā dienā komandas devās uz Cūgu, kur piedalījās Crypto Valley rīkotajā konferencē - “Blockchain Summit 2018”, konferenci kopā apmeklēja vairāk nekā 700 apmeklētāju un uzstājās 60 runātaji no visas pasaules. Dienas otrajā daļā, mūsu komandas ar vēl dažām citām uzaicinātajām komandām no citām valstīm piedalījas slēgtā investoru sesijā. Tās laikā katrai no komandām bija iespēja prezentēt savu projektu īpaši uzaicinātiem investoriem. Jāsaka, ka visi no mūsu projektiem izraisīja interesi arī no investoru puses.

Komandas šobrīd turpina strādāt pie savu projektu attīstīšanas un divas no tām, jau jūnija mēnesī noslēgs finansējuma piesaisti caur ICO.

 

Paldies, Blokķēdes preakseleratora atbalstītājiem: 

 

Latvijas Universitāte

Latvian Blockchain Association

Latvijas Univeristātes Fonds

Ekonomikas Ministrija

Cryptolab

Paybis

Publica

Payvis

ICONIOLAB