Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Biznesa inkubatora starpsezonas atlases pasākums

13.02.2018.

Laiks skrien nemanot - ir pienācis februāris, kas ir zīmīgs punkts LU Studentu biznesa inkbatora dalībniekiem. Katru gadu, februārī, izšķiras, kuras komandas turpinās attīstīt savas biznesa idejas inkubatora ietvaros, un kurām inkubācijas periods būs beidzies.

Laiks skrien nemanot - ir pienācis februāris, kas ir zīmīgs punkts LU Studentu biznesa inkbatora dalībniekiem. Katru gadu, februārī, izšķiras, kuras komandas turpinās attīstīt savas biznesa idejas inkubatora ietvaros, un kurām inkubācijas periods būs beidzies. Ja pērnā gada oktobrī inkubatorā pieteicās 43 komandas, tad pēc 15. februārī gaidāmā prezentāciju pasākuma savu ceļu turpinās ne vairāk kā 20 komandas. Kuras tās būs? To izšķirs komandu līdzšinējais veikums un prezentācijas kvalitāte.

LU Studentu biznesa inkubatorā pārstāvētas ir visdažādākās biznesa idejas, sākot ar pārtikas produktu ražošanu, beidzot ar digitālā mārketinga aģentūru. Viena no idejām, kas cīnīsies par palikšanu inkubatora otrajā sezonās daļā, ir Fotoeksperts.lv - ērta un mūsdienīga platforma, kur cilvēki var atrast un salīdzināt fotopakalpojumu sniedzējus - fotogrāfus, fotostudijas, fotosaolonus u.c. Galvenā priekšrocība ir tā, ka visi fotomākslinieki ir sadalīti pa kategorijām - bērnu, produktu, kāzu fotogrāfi un citi. Katram fotogrāfam ir savs profils, pakalpojumu apraksts un līdzšinējais veikums - fotogrāfijas, kas lieliski raksturo fotogrāfa spējas un talantu. Cilvēkam vien atliek izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko variantu.