Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aktīvais inkubatora dalībnieks, Valts Vīze, sezonas ietvaros izstrādās digitālo platformu

03.11.2017.

Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubatora jaunajā (sestajā) sezonā ir vērojams kupls dalībnieku skaits. Viens no šiem dalībniekiem ir Valts Vīze, kurš sezonas gaitā centīsies attīstīt vairākas no savām biznesa idejām. Viena no tām ir digitāla platforma, kurā Valts apkopos būtiskāko un noderīgāko informāciju par svinību un izklaides iespējām Latvijā.

"Attīstot līdzšinējās biznesa idejas, starp kurām bija arī tādas, kas saistītas ar izklaides pakalpojumu nozari, konstatēju, ka nav funkcionālas digitālās platformas, kas apkopotu vērtīgu un ērti pārskatāmu informāciju izklaidēties gribētājiem." Jau pašā sezonas sākumā Valts ir izveidojis mājaslapu, kurā publicē informāciju par izklaides un svinību iespējām, pasākumu vadītājiem un organizētājiem, telpām, kas paredzētas dzimšanas dienu vai citu pasākumu svinēšanai, dāvanu idejām un daudz ko citu.

"Teju ikviens izklaides pakalpojumu sniedzējs cenšas aptvert vienu un to pašu klientu segmentu - tiek izveidoti piedāvājumi bērnu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem, dzimšanas dienas svinībām, vecpuišu un
vecmeitu ballītēm. Cilvēki ir spiesti klejot pa gūgli vai vairākus gadus seniem forumu ierakstiem, meklējot idejas svinībām. Ļoti ceru, ka šāda veida platforma atvieglos dzīvi gan tiem, kas vēlas izklaidēties, gan tiem, kas vēlas piedāvāt izklaides pakalpojumus." Jau pirmo divu lapas darbības mēnešu laikā to ir apmeklējuši vairāk nekā 5000 cilvēku. Valts prognozē, ka pirmo sešu mēnešu darbības laikā to ik mēnesi apmeklēs vairāk nekā 10 000 interesentu.


Mājaslapas adrese: ballites.lv