Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU studentu Biznesa inkubators jauno sezonu sāk ar 43 biznesa idejām

01.11.2017.

Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubatorā sestajā sezonā darbosies vairāk nekā 100 uzņēmīgi jaunieši, kuri iecerējuši attīstīt 43 biznesa idejas. Šajā sezonā inkubatora dalībniekus sagaida divi jauni akseleratori, kas izstrādāti pēc Telavivas Universitātes uzņēmējdarbības centra “StarTau” pieredzes un palīdzēs jaunajiem uzņēmējiem no idejas nonākt līdz investīciju piesaistei gatavam produktam.

Šogad starp idejām, kuras, iespējams, taps par LU studenta Biznesa inkubatora dalībnieku veiksmes stāstiem, ir iecere izveidot biometrisku un mobilu darbinieku uzskaites sistēmu būvobjektiem, bambusa velosipēdus, virtuālo gidu, elektrisko skeitbordu, velo izsekošanas čipus un vēl citas oriģinālas idejas. Inkubācijas laikā jaunieši, kuri ir tikko sākuši attīstīt savu biznesa ideju, ar Biznesa inkubatora atbalstu varēs nonākt līdz minimālam dzīvotspējīgam produktam un pirmajai pārdošanai.

Lai jaunieši, kuri ir ieinteresēti uzņēmējdarbībā, nepalaistu garām nozīmīgākos Latvijas uzņēmējdarbības atbalsta un veicināšanas pasākumus, piemēram, grantu konkursu “Atspēriens”, pieteikšanos investoru prezentācijām Biznesa eņģeļu tīklā, LU studentu Biznesa inkubators šosezon uzsāk unikālu kampaņu, lai informētu uzņēmējdarbībā ieinteresētu cilvēkus par nozīmīgākajiem startup pasākumiem un notikumiem Latvijā. Tāpēc, ja vēlies arī Tu būt lietas kursā par nākamajiem konkursiem, akseleratoriem, inkubatoru uzņemšanām, piesakies šeit: ej.uz/inkubatoru