Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU studentu Biznesa inkubators iekļuvis Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvas finālā

13.10.2017.

Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators ir iekļuvis Eiropas Komisijas rīkotā konkursa „Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balva 2017”(European Enterprise Promotion Awards 2017) finālā. Žūrija finālam ir izvirzījusi 15 projektus, bet konkursa uzvarētāji šī gada novembrī tiks noskaidroti Tallinā, Igaunijā.

Šogad konkursam tika pieteikti 305 projekti no 32 valstīm. No tiem tikai 56 pieteikumi tika atlasīti žūrijas vērtēšanai. Savukārt tikai 15 labākie projekti ir iekļuvuši konkursa finālā un starp tiem arī LU studentu Biznesa inkubators kategorijā “Ieguldījums uzņēmējdarbības prasmēs”, kurā tiek novērtētas valsts, reģionālā vai vietējā līmeņa iniciatīvas, kas palīdz uzlabot uzņēmējdarbības un vadības prasmes. Finālā LU studentu Biznesa inkubatoram būs jāsacenšas ar Igaunijas un Zviedrijas projektiem.

Katru gadu Eiropas Komisija organizē konkursu ar mērķi apzināt un novērtēt visveiksmīgākos uzņēmējdarbības vides veicinātājus visā Eiropā, īpaši izcelt uzņēmējdarbības labo praksi, kā arī veidot izpratni par uzņēmējdarbības pievienoto vērtību, pamudināt un iedvesmot potenciālos uzņēmējus.

Konkursam “Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvas” ir divas atlases kārtas. Tikai valsts līmeņa atlases kārtu izturējušie kandidāti var pretendēt uz Eiropas balvām. Valsts līmeņa atlases kārtā tiek atlasīti ne vairāk kā divi konkursa pretendenti.

Ar visiem konkursā „Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas balvas 2017” finālistiem var iepazīties šeit: http://blogs.ec.europa.eu/promotingenterprise/eepa-2017-shortlist/

Par LU studentu Biznesa inkubatoru

Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubators ir lielākais studentu biznesa inkubators Latvijā. Inkubators atbalsta studentus uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstīšanā, piedāvājot motivējošu vidi, ražošanas telpas, koučinga un mentoru atbalstu. Iespēju pārbaudīt savu biznesa ideju «Inovāciju stendā», kā arī LU FabLab prototipēšanas studiju (3D printeris un lāzergriezējs) un foto un video studiju. Katras inkubācijas sezonas noslēgumā perspektīvākie inkubatora dalībnieki saņem līdz pat 10 000 eiro sava biznesa tālākai attīstīšanai. Pateicoties mecenātu atbalstam un sadarbībā ar LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, inkubators īsteno praktisko studiju kursu "Uzņēmējdarbības ekonomika", kurā 2016./2017. akadēmiskajā gadā piedalījās 270 studenti.

 

Atgādinām, ka līdz 15.oktobrim Tev ir iespēja pieteikties dalībai jaunajā biznesa inkubatora sezonā, to vari izdarīt atstājot savu kontaktinformāciju šeit - ej.uz/inkubatoru