Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Inkubatora dalībniekiem tagad ir pieejama pilnībā aprīkota Foto un video studija

31.05.2017

Trešdien, 31.maijā, svinīgi atklāta Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes un LU studentu Biznesa inkubatora Foto un video studija, kas tapusi ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības Latvijā atbalstu. Jaunajā studijā inkubatora dalībniekiem un fakultātes studentiem būs iespēja apgūt prasmes veidot profesionālas fotogrāfijas un video.

“Pateicoties jaunatklātās Foto un video studijas iespējām un apmācībām, ko piedāvāsim, studenti un inkubatora dalībnieki varēs šeit uz vietas veidot kvalitatīvas fotogrāfijas un vizuālos materiālus crowdfunding kampaņām, veikaliem un sociālajiem tīkliem, lai maksimāli ātri un kvalitatīvi pārbaudītu savas biznesa idejas,” skaidro LU studentu Biznesa inkubatora izveidotājs un vadītājs Mikus Losāns, un piebilst, ka šīs ir vēl viens jaunajiem uzņēmējiem noderīgs projekts, ko izdevās īstenot pateicoties mecenātu atbalstam: jau divus gadus inkubatorā darbojas Inovāciju stends jaunu ideju testēšanai, katru gadu perspektīvākie jaunie uzņēmēji saņem grantus biznesa attīstībai, bet fakultātē jau trešo gadu notiek unikāls studiju kurss “Uzņēmējdarbības ekonomika”.

“Mūsu fakultātē un inkubatorā mācās un savus pirmos produktus rada topošie uzņēmēji, vadītāji un mārketinga speciālisti, tāpēc neatņemama studiju un praktisko nodarbību sastāvdaļa ir pirmo mārketinga materiālu veidošana. Tikai tā ir iespējams izveidot izpratni par to, kāda ir laba mārketinga fotogrāfija vai video, un kā šie materiāli var palīdzēt uzņēmumam pārdot produktu vai pakalpojumu,” uzsver BVEF dekāns G. Bērziņš.

Atklāšanas pasākuma piedalījās LU prorektors sociālo un tiesību zinātņu jomā prof. Jānis Ikstens, BVEF dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš, LU studentu Biznesa inkubatora vadītājs Mikus Losāns un ASV vēstniecības Latvijā preses atašejs Metjū Tompsons. Klāt bija arī fakultātes studenti un Biznesa inkubatora dalībnieki.

Jaunā studija ir veidota un iekārtota kā profesionāla foto un video studija, kurā ir pieejama jaunāka foto un video tehnika. Studija ir aprīkota ar Canon EOS 70D fotokameru un GoPro Hero5 sporta kameru, studijas gaismu komplektu, foto un video statīviem, mikrofoniem, trīs maināmajiem foniem, zibspuldzēm un datoru ar atbilstošu programmatūru, kurā apskatīt un apstrādāt fotogrāfijas un video ierakstus.

Foto un video studija ir LU studentu Biznesa inkubatora iecere, kurai atsaucās ASV vēstniecība Latvijā, kas telpai nodrošinājusi pirmās foto un video tehnikas īri, lai novērtētu studentu interesi un aktivitāti. Studijas turpmākā darbība notiks pateicoties BVEF un LU Fonda atbalstam.