Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Inkubatora komanda LASERDOG izveido lielāko iekštelpu lāzerpeintbola parku Latvijā

30.11.2016

Viena no komandām, kas šosezon startē LU studentu Biznesa inkubatorā ir LASERDOG. Pirmais parks jau ir atvērts Rīgā - Preses namā un piedāvā interesentiem plašo lāzerpeintbola spēles telpu kompleksu, nepieciešamo spēles ekipējumu, kā arī svinību telpas, profesionālus spēles un pasākumu vadītājus.

Lāzerpeintbols (lāzertags) ir mūsdienīga un aizraujoša spēle, kas lielā mērā atgādina jau visiem zināmo peintbolu, taču atšķirībā no pēdējā nav sāpīga vai traumatiska, jo spēles pamatā ir modernas tehnoloģijas - elektroniski ieroči raida veselībai nekaitīgu lāzerstaru pat 250 metru attālumā, ko fiksē speciāli uztvērēji uz spēlētāju galvām. Azartiska spēle aizrauj visu dzimumu vai vecumu spēlētājus, sniedzot pozitīvās emocijas un iespēju kārtīgi izkustēties. 

Tā kā LASERDOG ir iekštelpu parks, slikti laika apstākļi nespēj ietekmēt spēles procesu. Komanda piedāvā arī korporatīvo pasākumu, vecpuišu ballīšu un citu svinību ballīšu rīkošanu ar lāzerpeintbola spēli tajās. Šīm mērķim ir speciāli izveidotas divas svinību telpas ar skatu uz Vecrīgu. 

Reizi nedēļā notiek atvērtās spēles, kurās laipni aicināti piedalīties visi interesenti - gan pa vienam, gan kopā ar draugiem. Reģistrēties atvērtajām spēlēm un sekot jaunā uzņēmuma jaunumiem var mājas lapās https://www.laserdog.lv/ un http://www.rigaslazertags.lv/ .