Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sākas pieteikšanās 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībai „Zibens Bizness”

10.03.2014

Pārbaudi savas spējas uzņēmējdarbībā, komandas darbā, ražošanā un pārdošanā, iegūsti neaizmirstamu pieredzi reālā biznesā un vērtīgas balvas. Mēs sadalīsim 21 dalībnieku 3 komandās un veiksmīgākā komanda balvā iegūs nopelnītos komandas ieņēmumus Eiro valūtā. Labākais pārdevējs un vērtīgākais komandas dalībnieks katrs balvā iegūs jauno Just5 Spacer viedtālruni!

Sadarbībā ar Swedbank, RTU, RISEBA un Biznesa augstskolas Turība biznesa inkubatoriem LU EVF Biznesa inkubators otro gadu pēc kārtas 20.-22.martā organizē reāla biznesa sacensību „Zibens Bizness”, kur Tev ir iespēja pieteikties un 3 dienās izbaudīt uzņēmējdarbību no idejas līdz pārdošanai t/c Mols. Sacensības dalībnieki tiks sadalīti 3 komandās savā starpā. Komandām sacensības dienā tiks atklāta nozare, kurā ir jāizveido savs produkts, un tām būs uzdevums 3 dienās saražot un pārdot savu produkciju. Komanda, kas iegūs vislielāko peļņu, kā godalgu saņems naudas balvu savas komandas ieņēmumu apmērā.

Pilns dienas plāns, nozare un detaļas tiek turētas slepenībā un tiks atklātas sacensības dienā, bet vispārējs Zibens Biznesa plāns, lai jūs varētu rezervēt laiku ir šāds:

Ceturtdiena, 20.marts. 
9:30-19:00 Komandu izveidošana, lomu sadalīšana, plānošana, izejvielu iegāde.
Piektdiena, 21.marts. 
15:00-21:00 Ražošana, produktu iepakošana un noformēšana.  
Sestdiena, 22.marts. 
9:00-16:00 Pārdošana t/c Mols. 
Pirmdiena, 24. Marts.
17:00 Apbalvošana.

Ja vēlaties pieteikties dalībai „Zibens Biznesā”, aizpildiet pieteikuma anketu  līdz 14. martam ŠEIT!

Sacensībā tiks uzaicināti 21 dalībnieks ar vispārliecinošāko motivāciju!

Atbildi par uzaicinājumu sacensībā saņemsiet līdz 17.marta vakaram

Sacensības nolikums pieejams ŠEIT.

Pagājušā 2013. gadā Zibens Biznesā piedalījās 15 dalībnieki, kas tika sadalīti 2 komandās un viņu uzdevums bija 3 dienās izplānot, saražot un pārdot cepumus. Viena komanda cepumus tirgoja par cenu no 1,3Ls gabalā, otra komanda par cenu no 2,0Ls gabalā. Kopā no 5h pārdošanas viņi ieņēma 330Ls.

2013.g. Zibens Biznesa reklāmas rullītis 

2013.g. Zibens Biznesa paplašināts apskats

Pasākums tiek organizēts ar Swedbank atbalstu Augstskolu studentu biznesa inkubatora sadarbības iniciatīvas ietvaros. Sadarbības partneri, kas nodrošina mūs ar telpām un citiem resursiem ir Daily restorānu tīkls, t/c Mols un Swedbank.

Sīkāka informācija:

Aļona Beļinska

Latvijas Universitātes, Ekonomikas un vadības fakultātes

Biznesa inkubatora pasākumu organizētāja

Mob. 26384077

E-pasts: AlenaBelinska@inbox.lv

www.facebook.com/Biznesainkubators

www.facebook.com/ZibensBizness