Vislielākais burtu izmērs
Pinaceja
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.07.2015
Programmas "Studenta uzņēmēja gars" spēcīgāko projektu apbalvošana. Foto no kreisās: LU Biznesa ideju fonda vadītājs Jānis Baltačs, Aleksandrs Hrisanfovs (Pinaceja), Violeta Jacenko (Pinaceja), studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" pasniedzējs, LU Docents Kārlis Purmalis.

Ideja

Čiekuru ievārījuma ražošana.

Pinaceja ir programmas "Studenta uzņēmēja gars" dalībnieki, kas savu biznesa ideju attīstīja studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" laikā. Š.g. jūnijā komanda kļuva par vienu no četrām uzvarētājkomandām, kas ieguva LU Biznesa ideju fonda finansējumu un iespēju četrus mēnešus attīstīt savu ideju LU studentu Biznesa inkubatorā.

Šobrīd komanda strādā pie produkta tehnoloģijas un attīsta ražošanas un realizācijas procesus.

Komanda

Aleksandrs Hrisanfovs
Violetta Jacenko
Vitālija Muhina
Mazens Zibara

Vairāk par programmu "Studenta uzņēmēja gars" var uzzināt šeit.