Vislielākais burtu izmērs
CatFeeder
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.07.2015
Programmas "Studenta uzņēmēja gars" spēcīgāko projektu apbalvošana. Foto no kreisās: LU Biznesa ideju fonda vadītājs Jānis Baltačs, Valts Vīze (CatFeeder) un tolaik LU rektors profesors Mārcis Auziņš.

Ideja

"Gudra" kaķu barotava, kura automātiski dozēs barību arī tad, kad saimnieka nav mājās.

CatFeeder ir programmas "Studenta uzņēmēja gars" dalībnieki, kas savu biznesa ideju attīstīja studiju kursa "Uzņēmējdarbības ekonomika" laikā. Š.g. jūnijā komanda kļuva par vienu no četrām uzvarētājkomandām, kas ieguva LU Biznesa ideju fonda finansējumu un iespēju četrus mēnešus attīstīt savu ideju LU studentu Biznesa inkubatorā.

Tuvākajā laikā ir plānota produkta prototipa izstrāde un testēšana tirgū. Ja produkts veiksmīgi tiks notestēts, CatFeeder plāno turpināt attīstīt mājdzīvnieku iekārtu un aksesuāru inovācijas.

Komanda

Valts Vīze
Lorena Gateža

epitets@gmail.com

Vairāk par programmu "Studenta uzņēmēja gars" var uzzināt šeit.